Energiatechnikák az üzletvezetésben: képzés

Nézzük meg, hogy melyek azok a kérdések, amelyekre a
VÁLLALKOZÓK, CÉGVEZETŐK, ÉS ALKALMAZOTTAK
gyakorta keresik a válaszokat, és amit itt majd megtudhatsz.

- Mikor a legalkalmasabb egy új üzlet, vállalkozás elindítása, céget alapítani, vagy egy új fontos projektbe belefogni?
- Mely időszak a legkedvezőbb a tervek elindítására, egy új program kidolgozására?
- Mikor fogj hozzá bizonyos tevékenységekhez?
- Mikor házasodj meg?
- Mikor bérelj ki egy új irodát, üzlethelyiséget, ingatlant... mikor válts helyszínt, vagy munkahelyet?
- Melyik időszak a legalkalmasabb, hogy megvásárold álmaid házát?

A "kabbalisztikus körforgás" megismerése révén gyors és pozitív eredményekhez és válaszokhoz juthatsz, az energiatechnikák használatával pedig olyan tudáshoz, amely a munkád, vállalkozásod, karriered, szakmád, vagy hivatásod élvonalába emelhet.

További témák:
- Tanulj meg úgy meditálni, hogy kimagasló eredményeket érj el!
- Növeld a profitodat azáltal, hogy ezoterikus törvényeket használsz.
- Tanuld meg úgy irányítani az életedet, hogy nagyobb előnyhöz juthass, és harmonikusabban tudj 'áramolni' a különböző energiákkal.
- Az időhatékonysággal kapcsolatos tanulmányokkal több szabadidőre tehetsz szert.
- Tanuld meg: hogyan növeld gyorsan és hatékonyan a belső energiáidat, hogyan szabadulj meg a sikeredet szabotáló stressz energiáktól és válj energikussá.
- Ez a tudás segítséget nyújt nem csak az üzleti, hanem a magánéletedhez is.

Csupán 1 nap alatt megtudhatod: hogyan alkalmazd az ősi tudást XXI. századi modern életedben!
A tanfolyam ára: 30.000,- Ft -tól

Képzés időpontja:
Online (egyszeri lehetőség): május 9.

Jelentkezés:
Diósiné Aradi Zita  és Diósi Szilárd oktató: T.: +3670.331.2806 és +3630.199.2534